Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Zoho Creator

Zoho Creator ile tüm gereksinimlerinizi karşılamak için kapsamlı uygulama şablonları koleksiyonumuzdaki çözümleri yükleyin ve özelleştirin.

Tam olarak ihtiyacınız olan özelliklere sahip uygulamalar oluşturmak ve yerel iOS ve Android uygulamalarının otomatik olarak oluşturulmasını sağlamak için web üzerindeki öğeleri sürükleyip bırakın.

Verimlilik

İş süreçlerinde ve operasyonel faaliyetlerde maksimum verimlilik

Maliyet Tasarrufu

Uygulama geliştirme ve özel çözüm yatırımı maliyetlerinde tasarruf

İş Sürekliliği

Oluşturacağınız sayısız otomasyon ve uygulamalar ile süreklilik

Hızlı Çözüm

Oluşabilecek problemlerde ITIL standartlarında destek hizmeti
Zoho Creator ile

Kodlama Gerektirmeyen İş Uygulamaları

Kullanıcıların özel iş uygulamalarını kodlama bilgisi gerektirmeden oluşturmasına olanak tanır. Formlar, raporlar, iş akışları ve diğer bileşenler kullanılır.

Zoho Creator ile

Uygulama Prototiplerinizi Hızla Oluşturun ve Dağıtın

Hızlı bir şekilde uygulama prototipleri oluşturmanıza ve bunları hızlı bir şekilde dağıtmanıza olanak tanır.
Zoho Creator ile

Otomatik İş Akışları ve Kurallarla Verimliliği Artırın

İş akışları ve otomasyon kuralları oluşturarak, belirli eylemlere bağlı olarak otomatik tepkiler ve işlemler tanımlayabilirsiniz.

Zoho Creator hakkında

Sıkça Sorulan Sorular

Zoho Creator Nedir? Ne işe yarar?
Zoho Creator, kod yazmadan özel web ve mobil uygulamalar oluşturmanıza olanak tanıyan bir bulut tabanlı uygulama geliştirme platformudur. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş uygulamaları hızlı bir şekilde oluşturmanıza yardımcı olur.
Zoho Creator’ın temel özellikleri nelerdir?
Zoho Creator, sürükle ve bırak arayüzü, form oluşturma, veritabanı yönetimi, iş akışları oluşturma, raporlama ve analiz gibi birçok özelliği içerir. Ayrıca kod yazmadan karmaşık uygulamalar oluşturmanıza olanak tanır.
Zoho Creator Hangi platformlarla uyumludur?
Zoho Creator, web tabanlı bir platform olduğu için herhangi bir web tarayıcısı üzerinden erişilebilir. Ayrıca mobil cihazlar için özel uygulamalar da sunar.
Zoho Creator'ı nasıl kullanabilirim?
Zoho Creator'ı kullanmak için bir Zoho hesabı oluşturmanız ve ardından web tarayıcınız üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra, sürükle ve bırak arayüzünü kullanarak uygulamalar oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz.
Zoho Creator ile hangi tür uygulamalar oluşturabilirim?
Zoho Creator ile çeşitli türde uygulamalar oluşturabilirsiniz, örneğin veritabanı yönetimi uygulamaları, iş takip sistemleri, envanter yönetimi uygulamaları, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) uygulamaları ve daha fazlası.
Zoho Creator’ı nasıl satın alabilirim?
Zoho Creator’ı bize ulaşarak satın alabilirsiniz. Farklı fiyatlandırma seçenekleri ve paketler mevcuttur, bu nedenle işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun seçeneği seçebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam