Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları

Zoho, şirketinizdeki İnsan Kaynakları süreçlerinizi ve çalışan veritabanınızı yönetebileceğiniz, online çalışan bir 360 Derece İnsan Kaynakları çözümüdür.

İnsan kaynaklarında Zoho ürünleri, işletmelerin çalışanlarını etkin bir şekilde yönetmelerine ve onlarla etkileşim kurmalarına yardımcı olan araçlar sunar.

Verimlilik

İş süreçlerinde ve operasyonel faaliyetlerde maksimum verimlilik

Maliyet Tasarrufu

Uygulama geliştirme ve özel çözüm yatırımı maliyetlerinde tasarruf

İş Sürekliliği

Kesintisiz bir müşteri deneyimi ile süreklilik

Hızlı Çözüm

Oluşabilecek problemlerde ITIL standartlarında destek hizmeti
zoho-logo
rec-stafing-agency
Zoho ile

Çalışan Bilgilerinin Güvenli ve Merkezi Olarak Depolanması

Zoho uygulamaları, çalışanların bilgilerini merkezi bir veritabanında depolayarak, personel dosyalarını güvenli ve erişilebilir bir şekilde saklar.
Zoho ile

İşe Alım Sürecinin Yönetimi

Zoho uygulamaları işe alım sürecini yönetmeye yardımcı olabilir. İşe alım adaylarının bilgilerini toplar, takip eder ve işe alım sürecinin her aşamasını organize eder.
Zoho ile

Performans Değerlendirmeleri ve Geribildirim Süreçleri

Zoho uygulamaları çalışanların performansını değerlendirmek ve geri bildirim sağlamak için kullanılabilir. Performans hedefleri belirlenebilir, performans değerlendirme süreçleri yönetilebilir ve çalışanlarla etkileşimler takip edilebilir.

Zoho ile

Eğitim ve Gelişim Yönetimi

Zoho uygulamaları, çalışanların eğitim ihtiyaçlarını belirlemek ve eğitim programlarını yönetmek için kullanılabilir.
zoho-logo

Zoho İnsan Kaynakları Uygulamaları

zoho-people
Zoho People, modern işletmelerin insan kaynakları yönetimi süreçlerini basitleştiren ve otomatikleştiren bir bulut tabanlı yazılım çözümüdür. Bu güçlü araç, işverenlerin ve insan kaynakları profesyonellerinin çalışanlarını etkili bir şekilde yönetmelerine yardımcı olur.
zoho-recruit
Zoho Recruit, işe alım süreçlerini verimli bir şekilde yönetmenin ve en iyi adayları seçmenin güçlü bir aracıdır. İşverenlerin ve insan kaynakları profesyonellerinin adayları bulma, değerlendirme ve işe alma süreçlerini basitleştirmelerine yardımcı olur. Eğer siz de işe alım süreçlerinizi kolaylaştırmak ve daha etkili hale getirmek istiyorsanız, Zoho Recruit ile tanışın.
zohoo-creator
Zoho Creator, kod yazma ihtiyacı olmadan özelleştirilmiş iş uygulamaları oluşturmanıza yardımcı olan güçlü bir platformdur. İş süreçlerinizi optimize etmek, veri toplamak ve analiz etmek için özel uygulamalar tasarlayabilirsiniz.
zoho-forms
Kolayca çevrimiçi formlar oluşturmanızı sağlar. Sürükle ve bırak özellikleri ile form elemanlarını kolayca ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Çeşitli veri türlerini toplayabilir, saklayabilir ve yönetebilirsiniz. Müşteri geri bildirimleri, kayıt formları, anketler ve daha fazlasını kullanarak önemli verileri elde edebilirsiniz.
zoho-bookings
Zoho Analtyics Kullanıcıların verilerini görsel grafikler, tablolar ve gösterge panoları gibi etkileşimli görsel formatlarda sunmalarına olanak tanır. Veri tablolarını sorgulama, filtreleme, segmentasyon yapma ve ilişkileri keşfetme gibi işlemler yapılabilir. Büyük veri kümelerini işleyebilir ve analiz edebilir. Büyük veri kümelerinden içgörüler elde etmeyi sağlar.
zoho-sign
Kullanıcıların belgeleri dijital olarak imzalamalarına ve onaylamalarına olanak tanır. Belgeyi imzalayan kişilere belirli bir sırayla veya eş zamanlı olarak erişim sağlar. Belge imza akışını düzenler ve koordine eder. Pazarlama kampanyalarını oluşturma, yönetme ve izleme yeteneği sunar.
zoho-flow
Zoho Flow tekrarlayan ve zaman alıcı iş süreçlerini otomatikleştirmenize olanak tanır. Belirli olaylar gerçekleştiğinde işlemlerin başlatılmasını sağlayan tetikleyiciler sunar. Koşullar eklemenize olanak tanır. Belirli bir şart gerçekleştiğinde farklı işlemlerin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam