Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Proje Yönetimi ve Analitik

Zoho, şirketinizdeki Analitik ve Proje Yönetimi süreçlerini, Zoho Projects, işletmelerin projelerini planlamalarını, izlemelerini ve yönetmelerini sağlayan ve bu süreçleri analiz etmenize olanak veren çözümlerden en verimlisidir.

Zoho ürünleri, işletmelerin yönetimlerinde kullanılan, işletmelerin verimliliğini artırmak, karar alma süreçlerini iyileştirmek ve rekabet avantajı sağlamak için kritik öneme sahiptir İşte Zoho’nun sistemlerinin Analitik ve proje alanındaki önemli bazı yönleri.

Verimlilik

İş süreçlerinde ve operasyonel faaliyetlerde maksimum verimlilik

Maliyet Tasarrufu

Uygulama geliştirme ve özel çözüm yatırımı maliyetlerinde tasarruf

İş Sürekliliği

Kesintisiz bir müşteri deneyimi ile süreklilik

Hızlı Çözüm

Oluşabilecek problemlerde ITIL standartlarında destek hizmeti
zoho-logo
Zoho ile

Veri Bağlama ve Entegrasyon

Zoho ürünleri farklı veri kaynaklarından veri toplamanıza olanak tanır. Örneğin, Excel dosyaları, Google Sheets, SQL veritabanları, bulut depolama hizmetleri ve diğer çevrimiçi hizmetler gibi çeşitli kaynaklardan veri alabilirsiniz.
Zoho ile

Rapor Oluşturma ve Görselleştirme

Zoho Analitik ve Proje Yönetimi etkileşimli raporlar ve görselleştirmeler oluşturmanıza olanak tanır. Grafikler, tablolar, pano görünümleri ve haritalar gibi farklı görselleştirme seçenekleri kullanarak verilerinizi anlamlı bir şekilde sunabilirsiniz.

Zoho ile

Gelişmiş Analiz ve Keşif

Zoho Analitik ve Proje yönetimi veri analizi için çeşitli gelişmiş araçlar ve fonksiyonlar sunar. Bu araçlar arasında pivot tabloları, segmentasyon, tahmin analizi, trend analizi ve daha fazlası bulunur.
Zoho ile

Güvenlik ve Erişim Kontrolleri

Zoho Analitik ve Proje Yönetimi veri güvenliği ve erişim kontrolü sağlar. Veriye erişim seviyelerini ayarlayabilir, hassas verileri koruyabilir ve izleme ve güvenlik standartlarına uygunluk sağlayabilirsiniz.
Zoho ile

Scrum Metodolojisine Uyum

Zoho Analitik ve Proje Yönetimi Scrum metodolojisini temel alır ve bu doğrultuda yazılım geliştirme projelerinin yönetilmesini sağlar. Scrum, esneklik ve sürekli geri bildirim alarak projelerin hızlı bir şekilde ilerlemesini teşvik eder.
zoho-logo

Zoho Proje Yönetimi Uygulamaları

zoho-sprints
Scrum'un temel prensipleri olan sprint'ler, görev panoları, ürün backlog'ları ve retrospektifler gibi unsurları destekler. Sprint hedeflerinin belirlenerek planlanmasına ve izlenmesine olanak tanır. Kanban tabloları oluşturmanıza olanak tanır. Görevlerin kolayca izlenmesini ve taşınmasını sağlar.
zoho-projects
Projelerin planlanması, izlenmesi ve yönetilmesine olanak tanır. Proje aşamaları belirlenebilir, görevler atanabilir, süreçler takip edebilir ve ilerleme izlenebilir.

Gantt şeması gibi proje zaman çizelgeleri oluşturmayı sağlar. Proje planlamasını görselleştirmek ve proje süreçlerini daha iyi organize etmek için kullanılır.
zoho-analytics
Zoho Analtyics Kullanıcıların verilerini görsel grafikler, tablolar ve gösterge panoları gibi etkileşimli görsel formatlarda sunmalarına olanak tanır. Veri tablolarını sorgulama, filtreleme, segmentasyon yapma ve ilişkileri keşfetme gibi işlemler yapılabilir. Büyük veri kümelerini işleyebilir ve analiz edebilir. Büyük veri kümelerinden içgörüler elde etmeyi sağlar.
zoho-bugtracker
Yazılım projelerinde bulunan hataların kaydedilmesine, izlenmesine ve takibine olanak tanır. Raporlama kabiliyeti vardır. Hataların önceliklerini belirlemenize ve ilgili ekip üyelerine atamanıza olanak tanır. Bir hata oluşturulduktan sonra, hangi aşamada olduğunu tespit edebilmenizi sağlar.
zohoo-creator
Zoho Creator, kod yazma ihtiyacı olmadan özelleştirilmiş iş uygulamaları oluşturmanıza yardımcı olan güçlü bir platformdur. İş süreçlerinizi optimize etmek, veri toplamak ve analiz etmek için özel uygulamalar tasarlayabilirsiniz.
zoho-flow
Zoho Flow tekrarlayan ve zaman alıcı iş süreçlerini otomatikleştirmenize olanak tanır. Belirli olaylar gerçekleştiğinde işlemlerin başlatılmasını sağlayan tetikleyiciler sunar. Koşullar eklemenize olanak tanır. Belirli bir şart gerçekleştiğinde farklı işlemlerin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam