Dijital Sözlük
0212 337 0707
İnsan Kaynakları

Satış & Pazarlama

Zoho, şirketinizdeki Satış ve Pazarlama süreçlerinizi, kampanyalarınızı, fırsatlarınızı ve müşteri ilişkilerinizi yönetebileceğiniz, online çalışan bir Uçtan Uca bir Satış – Pazarlama çözümüdür.

Zoho ürünleri, işletmelerin Satış ve Pazarlama süreçlerini etkin bir şekilde yönetmelerine ve onlarla etkileşim kurmalarına yardımcı olan araçlar sunar. İşte Zoho’nun sistemlerinin satış ve pazarlama alanındaki önemli bazı yönleri.

Verimlilik

İş süreçlerinde ve operasyonel faaliyetlerde maksimum verimlilik

Maliyet Tasarrufu

Uygulama geliştirme ve özel çözüm yatırımı maliyetlerinde tasarruf

İş Sürekliliği

Kesintisiz bir müşteri deneyimi ile süreklilik

Hızlı Çözüm

Oluşabilecek problemlerde ITIL standartlarında destek hizmeti
zoho-logo
Zoho ile

Satış Fırsatlarının İyileştirilmesi:

Zoho ürünleri satış ekibine satış fırsatlarını daha iyi yönetme ve izleme imkanı sunar. Potansiyel müşteri bilgilerini, iletişim geçmişini ve satın alma geçmişini tek bir yerde toplar, böylece satış sürecinin her aşamasında daha etkili olunabilir.

Zoho ile

Satış Süreçlerinde Verimlilik Artışı

Zoho ürünleri tekrarlayan işleri otomatikleştirerek satış ve pazarlama ekibinin verimliliğini artırır. Müşteri iletişimini otomatikleştirme, hatırlatmalar ve görevler aracılığıyla satış ve pazarlama süreçlerini optimize etme gibi özellikler, zaman ve kaynak tasarrufu sağlar.

Zoho ile

Müşteri Verilerinin Analizi

Zoho ürünleri müşteri verilerini toplar, depolar ve analiz eder. Bu analizler, satış ve pazarlama stratejilerini geliştirmek, müşteri davranışlarını anlamak ve işletme performansını değerlendirmek için önemli bir kaynak sağlar.
zoho-logo

Zoho Satış ve Pazarlama Uygulamaları

zoho-crm
Müşteri ilişkilerini etkili bir şekilde yönetmek işletmelerin başarısı için kritik öneme sahiptir. İşte bu noktada Zoho CRM devreye giriyor. Zoho CRM, bulut tabanlı bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımıdır ve şirketinizin müşteri verilerini düzenlemek, izlemek ve analiz etmek için ihtiyaç duyduğu güçlü araçları sunar.
zoho-salesiq
Zoho SalesIQ canlı sohbet, web sitenizi ziyaret eden kullanıcılarla gerçek zamanlı olarak etkileşime geçme ve müşteri ilişkilerini güçlendirmeyi sağlar. Bu platform, web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilere anlık destek sağlama, onların sorularını cevaplama ve satış süreçlerini iyileştirme imkanı sunabilirsiniz.
zoho-forms
Kolayca çevrimiçi formlar oluşturmanızı sağlar. Sürükle ve bırak özellikleri ile form elemanlarını kolayca ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Çeşitli veri türlerini toplayabilir, saklayabilir ve yönetebilirsiniz. Müşteri geri bildirimleri, kayıt formları, anketler ve daha fazlasını kullanarak önemli verileri elde edebilirsiniz.
zoho-analytics
Zoho Analtyics Kullanıcıların verilerini görsel grafikler, tablolar ve gösterge panoları gibi etkileşimli görsel formatlarda sunmalarına olanak tanır. Veri tablolarını sorgulama, filtreleme, segmentasyon yapma ve ilişkileri keşfetme gibi işlemler yapılabilir. Büyük veri kümelerini işleyebilir ve analiz edebilir. Büyük veri kümelerinden içgörüler elde etmeyi sağlar.
zohoo-creator
Zoho Creator, kod yazma ihtiyacı olmadan özelleştirilmiş iş uygulamaları oluşturmanıza yardımcı olan güçlü bir platformdur. İş süreçlerinizi optimize etmek, veri toplamak ve analiz etmek için özel uygulamalar tasarlayabilirsiniz.
zoho-flow
Zoho Flow tekrarlayan ve zaman alıcı iş süreçlerini otomatikleştirmenize olanak tanır. Belirli olaylar gerçekleştiğinde işlemlerin başlatılmasını sağlayan tetikleyiciler sunar. Koşullar eklemenize olanak tanır. Belirli bir şart gerçekleştiğinde farklı işlemlerin çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin

Teknoloji sorunları hakkında endişelenmeyi bırakın. Sadece işinize odaklanın. İhtiyacınız olan teknolojiyi sizin için belirleyip, yönetelim.

"*" gerekli alanları gösterir

Ad- Soyad*
Pazarlama Faaliyetleri Onayı
Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.
Arama yapmak için yazmaya başlayın.
Sitemizde kullanımı analiz etmek, içerik ve reklamları kişiselleştirmek, ölçmek ve ziyaret tercihlerinizi hatırlamak için çerezler kullanmaktayız. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.
Tamam